Packard Bell

Packard Bell

Firma Packard Bell je na trhu viac ako desať rokov. Patrí k jedným z prvých firiem, ktoré sa zaslúžili o prienik počítačov z kancelárií do domácností. Dnes je tretím najväčším dodávateľom na európskom trhu a jeden z najväčších vo Veľkej Británii, Francúzsku, Španielsku, Taliansku, Holandsku a Belgicku. Packard Bell sa tiež snaží expandovať na nové trhy vo Východnej Európe, Blízkom východe, Afrike a Južnej Amerike prostredníctvom strategického partnerstva s tamojšími firmami. V januári roku 2008 odkúpila spoločnosť Acer 57% podiel akcií a stala sa tak majoritným vlastníkom spoločnosti.

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Packard Bell

Packard Bell Easy Note NS

Packard Bell Easy Note NS

25.03.2011 | Spoločnosť Packard Bell je známa hlavne vďaka notebookom s priaznivým pomerom cena / výkon. Avšak táto spoločnosť vie prekvapiť tiež vcelku…

Packard Bell Dot SE

Packard Bell Dot SE

17.03.2011 | Po sérii článkov venovaných tabletom, ktorými sme vás zásobovali v uplynulých týždňoch, si dnes od tejto témy na chvíľu oddýchneme a presunieme sa do…

Ďalšie články

Katalóg Packard Bell

Srovnání s jinými notebooky

V katalógu 324 notebookov Packard Bell

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 2 3 4 11

21

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.